a
Sed ut perspiciatis unde omnis iste
natus error sit voluptatem accusan
tium doloremque laudanti.

KURUMSAL

Marka İthalat İhracat Limited Şirketi, Armaf Parfüm Türkiye Distribütörü , Mauboussin Parfüm Türkiye Distribütörü olarak , dünyada ünlü ve tercih edilen , ancak ülkemizde henüz bilinmeyen selektif markaları tek çatı altında toplayarak, parfüm ve kozmetik sektörüne yeni bir nefes getirmektedir.

Armaf, Armaf Niche, Mauboussin ve Estiara parfümleri, yüksek üretim kalitesi, farklı koku çeşitliliği ile tüketici beğenisine sunulmuş, tahminlerin üzerinde beğeni ve talep görmüştür.

Mauboussin parfüm, parfümün merkezi olan Fransa üretim merkezli , 30 yılı aşan tarihi ve sıradışı kokuları ile tüketici beğenisini kazanmış, Avrupa’da bilinen tüm selektif markalar ile rekabet edebilecek pazar payına sahip bir markadır.

Armaf parfüm, son trend kokuları, geniş ürün gamı, sürdürülebilir yenilikçiliği ve yüksek üretim kalitesi ile tüm dünyada beklenenin üstünde beğeni ve talep gören bir markadır. Özellikle Armaf Club de Nuit, Armaf Vanity Femme gibi ürünler kısa sürede tüketici beğenisini kazanmış, rekabet edebilir kalıcılık, ürün estetiği ve fiyatı ile tercih edilen, aranan ürünlerdir.

Parfüm konusunda uzman ekibi ile tüketici talebine en uygun ürünleri sunan şirketimiz, bundan sonra da tüm yenilikleri beğeninize sunacaktır.

Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz…

Marka Limited